Jazdci
(výstižnejší termín - nožný pohon)

Meno: Matej Ladislav
Študent: Japonistiky
Prezývky: Láďa, Metej, Matej "držák" Ladislav

Niečo nepodstatné o mne: Keďže sa žiadna expedícia nezaobíde bez veliteľa, Láďa sa zúčastnil všetkých piatich expedícií. K životu mu stačí minimálna dávka slnečného žiarenia a PC hra LoL. Rokmi praxe sa vraj naučil fotosyntetizovať. 

Meno: Denis Šmida
Študent: Farmácie
Prezývky: Jim

Niečo nepodstatné o mne: Človek zodpovedný za všetky naše trápenia a nešťastia. Prečo? V jeho hlave sa zrodil nápad cestovania na Babette. Roku 2012 naplánoval prvú cestu do ČR, o rok do Prahy a o ďalších 365 dní k Čiernemu moru. V roku 2015 spolu s Renom plánovali cestu "Na Babette do Ázie" a v 2017 cestu "Na Babette za polárny kruh". 

Meno: Patrik Krásny
Študent: Architektúry
Prezývky:

Niečo nepodstatné o mne: Paťo absolvoval cestu do Brna a Prahy na skútri. Avšak prišiel na to, že sa to nekazí a celkom v pohode to jazdí, tak si kúpil Babettu. Po tom, čo strávil 34 nocí v stane s ďalšími dvomi chlapmi sa už na ďalšiu cestu neodvážil. Nikto nevie prečo.

Meno: René Valúšek
Študent: Letectva
Prezývky: Reno, René "ocelová riť" Valúšek

Niečo nepodstatné o mne: Prvýkrát sedol na Babettu a na motorku vôbec roku 2014, 2 týždne pred odchodom na "Cestu k Čiernemu moru". Tak sa mu to zapáčilo, že sa začal venovať veteranistike a jazdí v zime, lete, snehu, daždi, záplavách, hurikánoch a občas aj v peknom počasí. 

Meno: Michael Halinár
Študent: Informatiky
Prezývky: Srny

Niečo nepodstatné o mne: Narodil sa, jazdil a stále jazdí na Babette. Jedného dňa, až bude veľký, tak si kúpi veľkú motorku. No to je len mýtus.